Otorentt FİLO KURUMSAL

Filo Kiralama Hizmetlerinde Kaliteli Hizmetin Adı Otorentt Filo Araç Kiralama Hizmetleri

HAKKIMIZDA

Otorentt Filo Kiralama Kurumsal firmaların küçük orta büyük nitelikteki tüm işyerilerinin filo araç kiralama hizetlerini kaliteli ve sorunsuz bir şekilde müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı amaçlayarak 2002 yılında faaliyete başlamıştır. Uzun dönem ve filo kiralama hizmetlerinde üstün başarıları ile çok iyi derecede pojelere imza atan ekibimiz ile ilk günkü heyecanımızı kaybetmeden siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Günümüzde küçük orta büyük tüm işletmelerin pazarlama satış, ve lojistik gibi fonksiyonları için binek ve ticari araçlara ihtiyacı var. Biz bu konularda size tam destek vermeye hazırız.

VİZYON

Vizyon
2015 Yılı itibarı ile yepyeni bir vizyon anlayışı ile yoluna devam eden Otorentt Filo Kiralama uzun dönem araç kiralama hizmeti vermenin tüm niteliklerini taşıyan ve ilkeleri ile damia yenilikci bir firma olmayı başarmıştır.

MİSYON

Otorentt Filo Kiralama hizmeti olarak dünya ve çevreyi düşünürek dünyada üzerinde karbon ayak izimizi küçültüyoruz filo alımlarında ve ön görülerde önceliği elektrikli araçlardan yana kullanmayı hedefleyerek daha güzel bir gelecek için misyonumuzu yeniliyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Otorentt Filo Kiralama olarak tüm hizmetlerimizi eksiksiz ve tam bir şekilde yerin getirebilmek için son derece profesyonel ve tecrübeli bir kadro ile çalışmaktayız. Bu tecrübe ve profesyonellik sayesinde sizlere verdiğimiz hizmetin kalitesini üst düzeyde olmasına özen gösteriyoruz.

Kalite politikamız daima sizin istekleriniz doğrultusunda daima güncelleniyor. Filo kirlama hizmet sektöründe istek ve talepleri yerine getirmek bizim işimiz çünkü biz işimizi seviyoruz.

İNSAN KAYNAKLARI

Otorentt Filo Kiralama sektördeki yerini ve hızlı ilerleyişini iyi ve profesyonel bir ekibe borçludur.

Sizde bu ekibin bir parcası olmak istiyorsanız Cv'nizi ik@otorentt.com adresine gönderin.

Duyurular

Otorentt Filomuza 2019 Şubat ayında 10 Adet Fiat Ducato 13m³ Yük kapasiteli araçlarımız katılmıştır, Filo ve uzun dönem kiralama için sizleri bekliyor.
Otorentt Filomuza 2019 Nisan Ayında 5 Adet Dacia Lody 1.5 DCİ diesel motor araçlarlar katılmıştır, Siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.
Otorentt Filomuza 2019 Haziran Ayında 10 Adet Renault Symbol 1.5 Disel 90Bg Araçlar katılmıştır, Filo ve uzun dönem kiralama için sizleri bekliyor.
Otorentt Filomuza 2019 Temmuz Ayında 10 Adet Renault Megane 1.5 DCI Motor Otomatik vistes araçlar katılmıştır Konforlu bir sürüş sizleri bekliyor.